gdzie z dziećmi w jastrzębiej górze. Plac zabaw dla dzieci

Rowery

Wypożyczalnia rowerów

Lubisz aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu? Może skorzystasz z naszej wypożyczalni i zwiedzisz okolicę na rowerze? W Jastrzębiej Górze trasy rowerowe są mało wymagające, dzięki temu każdy turysta bez problemu wypocznie aktywnie przy okazji zwiedzając piękną okolicę

Jeśli chcesz wypocząć na świeżym powietrzu i poczuć wiatr we włosach, to wybierz się na rower! Resort Moderna Jastrzębia Góra oferuje wypożyczenie zarówno rowerów miejskich, jak i dziecięcych. Zapraszamy do skorzystania z najpopularniejszych tras, które są proste i przyjemne dal turystów. Zwiedzisz okoliczne plaże i piękne krajobrazy, a wszystko to z dala od zgiełku miasta. Nie musisz się martwić o transport, ponieważ samochód to nie jedyna opcja. Poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie, gdy będziesz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Wypożyczony rower jest dobrym wyborem dla całej rodziny, która chce spędzić czas razem, a jednocześnie odkrywać piękno okolicy. Czekamy na Ciebie w Resort Moderna Jastrzębia Góra!

Najpopularniejsze trasy rowerowe:

  • Jastrzębia Góra – Władysławowo: (7 km – Trasa biegnie równolegle do Morza Bałtyckiego w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. To trasa bardzo urokliwa)
  • Jastrzębia Góra – Władysławowo – Hel: (41 km – Trasa średniozaawansowana, przepiękna trasa, która częściowo prowadzi przy samym morzu)
  • Jastrzębia Góra – Władysławowo- Puck: (18 km – z Jastrzębiej Góry do Władysławowa i następnie nadmorską ścieżką rowerową przy Zatoce Puckiej do Pucka)
Cennik wypożyczalni rowerów w resorcie Moderna Jastrzębia Góra

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Regulamin wypożyczalni