Sala konferencyjna Jastrzębia Góra – sala konferencyjna i szkoleniowa hotel Moderna

Sala konferencyjna Jastrzębia Góra w Hotelu Moderna to idealne miejsce na zorganizowanie kolejnego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy szukasz przestrzeni do zorganizowania spotkania, szkolenia czy imprezy okolicznościowej, ta sala oferuje wszystkie udogodnienia, których potrzebujesz. W obiekcie znajdują się nowoczesne meble i sprzęt multimedialny, a także szybkie bezprzewodowe WiFi i dedykowany personel, który zadba o to, aby każdy szczegół Twojego spotkania biznesowego przebiegł bezproblemowo. Oprócz komfortowego i stylowego wnętrza, sala posiada również naturalne światło i zachwycające widoki na Jastrzębią Górę. Sala konferencyjna posiada możliwość zaciemnienia sali do projekcji prezentacji z rzutnika. Dzięki dogodnej lokalizacji, doskonałej obsłudze klienta i nowoczesnemu wyposażeniu, Sala Konferencyjna Jastrzębia Góra Moderna jest idealnym miejscem na organizację każdego rodzaju konferencji z miejscami noclegowymi.

Zobacz cennik

Nocleg w Jastrzębiej Górze. Moderna Apartamenty.
wakacje w jastrzębiej górze

Sala konferencyjna w pensjonacie Moderna – obiekt z pokojami i apartamentami

Sala konferencyjna w pensjonacie Moderna. Jest to pomorski wyjątkowy i nowoczesny obiekt, który udostępnia dla gości zarówno pokoje, jak i apartamenty z prywatnymi łazienkami. Wyposażona jest we wszystkie udogodnienia niezbędne zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i wypoczynku. W sali znajduje się duży stół, wygodne krzesła i mnóstwo naturalnego światła z okien. Do dyspozycji gości są również nowoczesne systemy audiowizualne, szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, personel pensjonatu Moderna pomoże gościom w organizacji imprez, aby zapewnić ich sprawny przebieg. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować spotkanie firmowe, czy spotkanie rodzinne. Sala konferencyjna w pensjonacie Moderna jest w idealnym położeniu z miejscami hotelowymi.

Dom wczasowy z zapleczem konferencyjnym

Dom wakacyjny Moderna z zapleczem konferencyjnym to idealne miejsce dla każdego, kto chce połączyć biznes i przyjemność w wysokim standardzie. Wakacyjny Dom posiada nowoczesny design, stylowe meble i współczesne udogodnienia, co czyni go idealnym miejscem na konferencje, spotkania i szkolenia. Bez względu na to, czy szukasz miejsca na spotkanie firmowe, czy nieformalne spotkanie kolegów, możesz być pewien, że wyposażenie jest w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Sala konferencyjna o powierzchni 100 m2 może pomieścić 80 osób. Sala jest wyposażona w m.in najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt multimedialny, rzutnik, tablice suchą i klimatyzację. Do dyspozycji jest również szereg pomieszczeń, które idealnie nadają się na zajęcia integracyjne lub dyskusje w grupach. Dzięki dogodnej lokalizacji blisko trójmiasta i doskonałemu wyposażeniu, Dom Wczasowy Moderna sprawi, że każde wydarzenie lub spotkanie będzie niezapomnianym przeżyciem.